Spôsob dopravy a platby >> KLIKNI pre Viac info <<

12.06.2017 22:29

Doručenie kuriérskou službou - tento spôsob má hneď viacero výhod: doručenie do 3-5 dní - pracovné dni od objednania (doručuje sa len v pracovné dni), doručenie vždy priamo do Vašich rúk - domov alebo do práce . Osobný odber priamo v sklade , stačí pri nákupe v košíku e-shopu zvoliť možnosť „Osobný odber“. Akonáhle bude tovar pripravený, informujeme Vás e-mailom alebo telefonicky . 

Štandardná dodacia lehota do 4-8 dní od doručenia platby za tovar, ak je tovar skladom expedujeme ho od 24hod. do 48hod. 

Doprava nad 120€ s dph ZADARMO

Preprava kuriérom GLS - do 10kg  6 € s DPH

Preprava kuriérom GLS - nad 30kg o cene Vás budeme informovať pred odoslaním zásielky.

MOŽNOSŤ PLATBY

Platba prevodom alebo vkladom na bankový účet - za tovar je možné zaplatiť prevodom alebo vkladom na bankový účet spoločnosti AVANCE UM s.r.o. ČSOB BANKA  IBAN účtu: SK 7375000000004010106966

Pri rozdelení Vašej objednávky - Expedičné náklady PLATÍTE LEN RAZ. Pri prvej dodávke, ďalšia dodávka je hradená našou firmou (opakujeme, že len ak je objednávka z dôvodu dostupnosti výrobkov vybavovaná po častiach). 

POŠTOVNÉ DO ZAHRANIČIA Pri doručení v rámci Českej republiky pri platbe vopred na bankový účet Vám prepravu tovaru na zvolenú adresu kuriérom zabezpečíme o cene sa informujte emailom. 

Expedičné náklady pri objednávkach do inej krajiny Európskej Únie sú kalkulované osobitne. Napíšte nám a my Vám urobíme individuálnu cenovú ponuku na prepravu. 

OSOBNÝ ODBER TOVARU v SKLADE Prevádzkovateľ internetovej predajne biodrogerka.sk umožňuje svojím zákazníkom ako nadštandardnú službu osobný odber tovaru na adrese , Bardejovská 1  Košice - mestská časť Košice Západ (sklad-zasielkovňa firmy MADERNA) po nahlásení v čase od 8.00  do 10.00  v Pon/Pia , Sobota 9.00-14.00 , Nedeľa - zatvorené.

K balíku je pribalená Vaša faktúra, ak by ste ju neobdržali kontaktujte nás zašleme Vám kópiu e-mailom.

Späť